Cel mai MINUNAT job

Angajam supravietuitor

SC APOCALIPSA SRL

Tipul ofertei Full time
Nivel cariera Fara experienta, Entry-level , Manager / Executive
Oras(e) BUCURESTI, Iasi, Timisoara
Domeniile ofertei
Sanatate
Sanatate
Farmacii
Stomatologie
Chimie / Biochimie
Medicina Veterinara
Medicina Alternativa
Muncitori / Tehnicieni
Agricultura
Muncitori
Soferi
Instalatii / Amenajari
Constructii
Piscicultura / Silvicultura
Naval
Automobile
Service / Instalare
Pozitii disponibile 1

S.C Apocalipsa SRL angajeaza SUPRAVIETUITOR(E)
Cautam m/f pentru alcatuirea unui grup de supravietuitori pentru perioada dupa Apocalipsa din 21/12.

Canditatul ideal:
cunostintele de supravietuire ale lui Bear Grylls is a must
persoana determinata sa traiasca si dupa Apocalipsa, capabila sa lucreze in echipa, care poseda simtul aventurii si capabila sa se supuna ordinelor
trebuie sa fii loial(a) grupului, sa actionezi in favoarea acestuia si sa ai capacitate de reactie rapida
cunostinte medicale, mecanice si serviciul militar constituie un avantaj
persoana adaptabila rapid la conditii de viata extreme si la situatii neprevazute
hotararea, implicarea, curajul de a-ti sustine ideile sunt definitorii
sa impartasesti impreuna cu ceilalti colegi valorile comune (mandrie, loialitate, incredere in sine, colegi si grup, onestitate, demnitate, onoare, disciplina, daruire de sine, solidaritate etc.) proprii grupului, pe care il socotesti deosebit, aparte de alte colectivitati umane.
Responsabilitati:
contribuie la integritatea grupului si asigura siguranta acestuia
obtine provizii si le imparte in mod egal membrilor grupului
participă nemijlocit la procesul de instrucţie individuală şi colectivă
dezvoltarea competentelor de luptator precum si de utilizarea, administrarea, intretinerea si repararea tehnicii si materialelor din dotare

Beneficii:
apartenenta la un grup care te va ajuta sa traiesti si dupa Apocalipsa
acces la cantitati importante de hrana, medicamente, echipament de supravietuire (truse de prim ajutor, walkie-talkie, autoturisme, saci de dormit, etc)
activitati de divertisment si multe alte beneficii
Daca ai calitatile mentionate mai sus, nu ezita sa aplici doar prin e-mail la apocalipsaacum@yahoo.com, CV, foto si scrisoare de intentie.

( sursa )

Lasă un răspuns